Подарок
2 500 ₴
Компанія Beelink випустила нову версію дуже вдалої приставки GT1, яка отримала назву Beelink GT1 Ultimate. Всередині пристрою знаходиться 8-ядерний процесор Amlogic S912 з тактовою частотою до 2 ГГц, і продуктивний графічний процесор Mali-T820MP3. Об'єм пам'яті 32 ГБ, що розширюється до 64 ГБ за допомогою MicroSD. Тим часом, він має 3 ГБ оперативної пам'яті DDR4, саме наявність швидкісної пам'яті вирізняє цю модель від попередника. Інтерфейс користувача базується на Android 7.1 Nougat.
Виберіть, будь ласка, необхідну опцію:
![]() |
Гарантія |
|
Гарантія 6 місяців на ТВ приставки придбані в нашому магазині. У випадку несправності, безкоштовно замінимо пристрій на новий. |
|
![]() |
Доставка |
|
Товари доставляються службою доставки |
| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
8-ми ядерний Amlogic S912 |
8-ми ядерний Mali-T820MP3 |
Android 7 Nougat |
3 ГБ |
32 ГБ |
WIFI 2.4 / 5 ГГЦ Bluetooth 4.0 |
Beelink GT1 Ultimate підтримує формати декодування: H.263, H.264, H.265, HD MPEG4, роздільну здатність екрана до 4K (4096 x 2160), 60 кадрів в секунду. Що стосується звуку, приставка підтримує найбільш відомі звукові формати: AAC, DTS, FLAC, MP3, OGG, RM, WMA, а також 5.1-канальний об'ємний звук.
Смарт-бокс оснащений Bluetooth 4.0 і підключається через локальну мережу зі швидкістю до 1000 Мбіт / с. Підключення WiFi можливе на частотах 2,4 та 5,8 ГГц.
Пульт дистанційного керування дозволяє запрограмувати декілька кнопок для керування телевізором. В результаті нам не доведеться використовувати два пульта ДУ.
Приставка GT1 Ultimate проста у користуванні. Ми не зіткнулися з проблемами під час тестування смарт приставки або під час відтворення вимогливої гри Asphalt 8: Airborne, яка чудово працює на GT1 Ultimate.
![]() |
Тестування |
|
Наші спеціалісти проводять тестування всіх вузлів приставки, а саме: WIFI, Bluetooth, LAN, USB порти, тест на роботу при високих температурах. Тільки після успішно пройдених тестів, приставка передається для налаштування. |
|
![]() |
Налаштування від Leobox™ |
|
При умові вибору опції "З налаштуванням", Ви отримуєте максимальне налаштування: ► "LeoProTV" - телебачення за технологією TorrentTV та IPTV щодня доступні для Вас без необхідності щось завантажувати чи поновлювати. ► Сучасний плеєр - MX Player Pro з всіма необхідними кодеками та максимальною підтримкою всіх відео-форматів ► HD Videobox / KinoTor - тисячі фільмів, мультфільмів, серіалів та іншого доступні на вашому Android-пристрої ► Додаток IPTV Player Pro - перегляд цифрового телебачення по технології IPTV ► Ще близько 30 встановлених програм зібраних за роки по рекомендаціях наших клієнтів! ► Система Android отримує налаштування всіх параметрів для України, включаючи часові появи, мову та інше. |
|
![]() |
Телебачення через інтернет |
|
Понад 1250 каналів поділені на категорії Загальні, Спортивні, Фільмові, Пізнавальні, Дитячі. Можливість вибрати улюблені канали. Встановлено самооновлюваний пакет "LeoProTV" з більш як 250-ма відібраними телеканалами. Потрібен тільки доступ в інтернет з швидкістю від 10 мбіт/с Доступні популярні додатки для перегляду телебачення: TorrentStreamController, LazyIPTV, LOL TV, IPTV Pro та багато інших. * Відсутні канали, розповсюдження яких обмежено на території України. |
|
![]() |
Фільми, серіали, мультики |
|
Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів доступні для онлайн-перегляду за допомогою Смарт-приставки від Leobox™ Пошук відеофайлів відбувається на сайтах moonwalk, seasonvar, zona, filmix, tivio, kinokong, hdgo, uafilm, kinosha, kino-live, 1kinobig, kinokiwi та ін. |
|
![]() |
Технічна підтримка та консультації |
|
Наші спеціалісти з радістю допоможуть у виборі приставки, а після продажу нададуть консультації щодо користування. Ми підтримуємо своїх клієнтів навіть у після гарантійний період! |
|
LeoProTV (IPTV Pro) |
LeoProTV (Lazy IPTV) |
|
Близько 250 популярних телеканалів за технологією TorrentTV (тільки найкращі SD та HD канали)
|
Близько 1250 телеканалів TorrentTV. Розділено по категоріях. Можливість створити свій список каналів.
|
| KinoTor | HD Videobox |
|
Новий онлайн кінотеатр на Android TV Box для комфортного перегляду фільмів, серіалів і мультфільмів на великому екрані. Можливо вибрати якість відеозапису і аудіо-доріжку. Також доступно скачування відео в форматі .mp4 або через торрент
|
Онлайн-кінотеатр з величезною базою фільмів, телевізійних серіалів та іншого подібного контенту. Розподіл відеоматеріалів відбувається за наступними категоріями: популярне, фільми, мультфільми, концерти, мультсеріали, телепередачі, серіали, кліпи, спорт, обране
|
| CetusPlay | AT-Remote for Youtube |
|
Додаток CetusPlay перетворить ваш смартфон в пульт управління приставкою. Використовуйте безліч режимів: Пульт, Тачпад, Розширений пульт і Режим миші. Встановлюйте популярні додатки на ваш ТВ без будь-якої авторизації. Запускайте додатки в один клік на вашому телефоні. Переконайтеся лише, що пристрої знаходяться в одній WiFi мережі
|
Пульт дистанційного керування для Youtube. Швидка передача трансляції відео з гаджета на екран телевізора. Перемотування, призупинення та керування гучністю відео відбувається з вашого смартфону
|
І це мала частина програм! |
|
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BeeLink |
| Страна производитель | Китай |
| Выходы | HDMI, RJ-45 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Digital |
| Оснащение | IPTV, mini PC, Кардридер, ИК управление, Доступ в интернет, Smart TV |
| Поддерживаемые носители | USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | IPTV приставка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 32Гб |
| Высота | 16 мм |
| Длина | 96 мм |
| Ширина | 96 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| Настройка | З налаштуванням |
| Оперативная память | 3Гб |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Смарт ТВ Приставка | Beelink GT1 Ultimate | 3ГБ/32ГБ | Smart TV Box Android»