Подарок





1 199 ₴
Приставка X96 Mate обладнана швидким процесором Allwinner H616 з ядрами Cortex-A53 до 1.5 ГГц та графічним ядром Mali G31MP2. ТВ Бокс також оснащений оперативною пам'яттю розміром 4 ГБ та 32 ГБ eMMC для зберігання програм і файлів. Приставка підтримує WIFI 2.4/5.8 ГГц 802.11 a/b/g/n.
Приставку оснащено портами USB 2.0 та 3.0 з більш високою швидкістю передачі даних, що зручно для перегляду 4К контенту з зовнішніх USB накопичувачів. Підтримуються більшість популярних медіа форматів, включаючи 6K, 4K Ultra HD, Full HD 1080p, сучасні формати зжаття відео H.265 HEVC, апаратне декодування VP9. Підтримка VP9 дозволяє переглядати ролики YouTube в максимальній якості з меншою витратою інтернет-трафіку.
Виберіть, будь ласка, необхідну опцію:
| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Allwinner H616 |
Mali G31MP2 |
Android 10 |
4 ГБ |
32 ГБ |
WIFI 2.4 / 5 Ггц Bluetooth 5.0 |
Приставка сумісна з старими моделями телевізорів. На корпусі передбачено відеовиходи HDMI та AV, що дозволяє підключити приставку X96 Mate як до сучасних, так і до аналогових телевізорів.








| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | X96 |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, RCA, RJ-45 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Digital |
| Оснащение | IPTV, Флеш накопитель, Кардридер, ИК управление, Доступ в интернет, Smart TV |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | HD медиаплеер |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 32Гб |
| Высота | 19 мм |
| Длина | 88 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| Настройка | Без налаштування |
| Процессор | Allwinner H616 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «X96 Mate 4/32, Allwinner H603, Android 10, Android TV Box, Смарт ТВ Приставка»