Подарок





7 500 ₴
Beelink GS-King X випустив нову модель смарт приставки, яка поєднує в собі кращі апаратні рішення доступні на ринку. Цей Android TV-Box вражає на тільки великим алюмінієвим корпусом, який вміщає два 3,5″ HDD/SSD дисків SATA з підтримкою до 16 ТБ, також і потужним процесором Amlogic S922X-H SoC з підтримкою звуку DTS, Dolby 7.1.
Beelink GS-King X працює на топовому процесорі Amlogic S922X-H SoC, який виготовлений з ядер 4xARM Cortex-А73, здатних досягати 1.8Ghz + 2x Cortex-A53, які досягають 1,9 ГГц. Графічне ядро - це ARM Mali-G52 MP6. На рівні VPU присутній процесор Amlogic Video Engine (AVE-10) з усіма типами підтримки HDR , Dolby Vision, Advanced HDR10, HDR10 + та HLG. Оперативна пам’ять становить 4 Гб LPDDR4, а пам’ять для програм - 64 Гб eMMC, яку можна розширити завдяки роз'єму для SD карт.
Виберіть, будь ласка, необхідну опцію:
| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Amlogic S922X-H |
MaliTM-G52 MP6 |
Android 9 |
4 ГБ |
64 ГБ |
WIFI 2.4 / 5 ГГЦ Bluetooth 4.1 |
В одному SoC S922X-H зібрані стабільні класичні рішення 2 ядра Cortex A53, чотири сучасних ядра Cortex A73 і відеочіп Mali-G52 MP6. Все це буде працювати в зв'язці з оперативною пам'яттю нового стандарту LPDDR4. Програмне управління на себе бере остання ОС Android 9..
![]() |
Тестування |
|
Наші спеціалісти проводять тестування всіх вузлів приставки, а саме: WIFI, Bluetooth, LAN, USB порти, тест на роботу при високих температурах. Тільки після успішно пройдених тестів, приставка передається для налаштування. |
|
![]() |
Налаштування від Leobox™ |
|
Обираючи в нас приставку, Ви отримуєте максимальне налаштування: ► Близько 1400 каналів за технологією TorrentTV щодня доступні для Вас без необхідності щось завантажувати чи поновлювати ► Сучасний плеєр - MX Player Pro з всіма необхідними кодеками та максимальною підтримкою всіх відео-форматів ► HD Videobox - тисячі фільмів, мультфільмів, серіалів та іншого доступні на вашому Android-пристрої ► Додаток IPTV Player Pro - перегляд цифрового телебачення по технології IPTV ► Ще близько 30 встановлених програм зібраних за роки по рекомендаціях наших клієнтів! ► Система Android отримує налаштування всіх параметрів для України, включаючи часові появи, мову та інше. |
|
![]() |
Телебачення через інтернет |
|
Понад 1400 каналів поділені на категорії Загальні, Спортивні, Фільмові, Пізнавальні, Дитячі, ХХХ та ін. Можливість створення свого списку Улюблених каналів. Доступні популярні додатки для перегляду телебачення: TorrentStreamController, LazyIPTV, LOL TV, IPTV Pro та багато інших. |
|
![]() |
Фільми, серіали, мультики |
|
Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів доступні для онлайн-перегляду за допомогою Смарт-приставки від Leobox™ Пошук відеофайлів відбувається на сайтах moonwalk, seasonvar, zona, filmix, tivio, kinokong, hdgo, uafilm, kinosha, kino-live, 1kinobig, kinokiwi та ін. |
|
![]() |
Технічна підтримка та консультації |
|
Наші спеціалісти з радістю допоможуть у виборі приставки, а після продажу нададуть консультації щодо користування. Ми підтримуємо своїх клієнтів навіть у після гарантійний період! |
![]() |
Гарантія |
|
Ми надаємо гарантію 6 місяців на цей товар. У випадку несправності, безкоштовно замінимо пристрій на новий. |
|
![]() |
Доставка |
|
Товари доставляються службою доставки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BeeLink |
| Страна производитель | Китай |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, RJ-45 |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Digital |
| Оснащение | IPTV, Флеш накопитель, Кардридер, ИК управление, Встроенный микрофон, Доступ в интернет, Smart TV |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | IPTV приставка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 64Гб |
| Высота | 106 мм |
| Длина | 165 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительная комплектация | Пульт дистанционного управления, БЖ, HDMI кабель |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Настройка | З налаштуванням |
| Особенности | Выход в Интернет, Wi-Fi, Функция медиацентра |
| Процессор | Amlogic S922X-H |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Beelink GS-KING X 4/64, Amlogic S922X-H, Android 9,DTS, Dolby, 3.5" HDD, Смарт ТВ Приставка (+ Налаштування)»