






2 550 ₴
Смарт ТВ Бокс X88 Pro 10 працює на процесорі Rockchip RK3318, який має 4 ядра ARM Cortex-A53 з тактовою частотою 1.5 ГГц і графічний процесор Mali-450mp5. X88 Pro 10 RK3318 - це ще одна блискуча телевізійна коробка, яка працює на останніх платформах Android 11. Він оснащений 4 Гб оперативної пам’яті + 128 ГБ для зберігання файлів і програм. Підтримка двох діапазонів Wifi 2.4 / 5.0GHz гарантує плавну роботу потокового відео.
Виберіть, будь ласка, необхідну опцію:


. Безпосередня близькість до відділення дозволяє відправляти Ваше замовлення без затримок, у найкоротші терміни. Ви не переплачуєте за упаковку, ми пакуємо самостійно!| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
RK3318 Quad-Core 64bit |
Penta-Core Mali-450 Up to 750Mhz+ |
Android 11 |
4 ГБ |
128 ГБ |
WIFI 2.4 / 5 ГГЦ Bluetooth 4.0 |
Що стосується бездротових підключень, в X88 Pro 10 є двосмуговий WiFi та Bluetooth 4.0. З боків коробки є порт USB 3.0, USB 2.0, мережевий роз'єм 10/100 Мбіт, аналоговий AV-роз'єм та порт HDMI 2.0, який підтримує відео до 4K 60 кадрів в секунду. Він включає зручний ІЧ-пульт та кабель HDMI.

Наші спеціалісти проводять тестування всіх вузлів приставки, а саме: WIFI, Bluetooth, LAN, USB порти та відео виходи. Тільки після успішно пройдених тестів, приставка передається для налаштування.

При умові вибору опції "З налаштуванням", Ви отримуєте максимальне налаштування:
► Найпопулярніші додатки для перегляду улюбленого контенту
► Сучасний плеєр - MX Player Pro з всіма необхідними кодеками та максимальною підтримкою всіх відео-форматів
►Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів доступні на вашому Android-пристрої
► Додаток IPTV Player Pro - перегляд цифрового телебачення по технології IPTV
► Ще близько 30 програм зібраних за роки, по рекомендаціях наших клієнтів!
► Система Android отримує налаштування всіх параметрів для України, включаючи часові появи, мову та інше.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть у виборі приставки, а після продажу нададуть консультації щодо користування.
Ми підтримуємо своїх клієнтів навіть у після гарантійний період!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, RCA, RJ-45 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Digital |
| Оснащение | IPTV, Флеш накопитель, Кардридер, ИК управление, Доступ в интернет, Smart TV |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | HD медиаплеер |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| Настройка | Без налаштування |
| Процессор | Rockchip RK3318 |