Подарок



2 900 ₴
Смарт приставка X88 King з 4 ГБ DDR4 оперативної пам'яті та 128 ГБ eMMC внутрішньої для зберігання файлів + неймовірно потужний процесор S922X Cortex-A73 + A53, який завдяки своїй потужності, заслужив статус ігрового. ТВ Бокс отримав двохдіапазонний WIFI 2.4 / 5.8 ГГц, Ethernet 100/1000 Mbit, Bluetooth 5.0. X88 King працює на сучасній OS Android 9.
Виберіть, будь ласка, необхідну опцію:


. Безпосередня близькість до відділення дозволяє відправляти Ваше замовлення без затримок, у найкоротші терміни. Ви не переплачуєте за упаковку, ми пакуємо самостійно!
| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Amlogic S922X Hexacore CPU |
ARM MaliTM-G52 MP6 |
Android 9 |
4 ГБ |
128 ГБ |
WIFI 2.4 / 5 ГГЦ Bluetooth 5 |

Приставка отримала повністю оновлену систему Android 9, швидку та надійну пам'ять. Завдяки продуктивному процесору та швидкій 4ГБ оперативній пам'яті, будь-які підторможування в роботі приставки відсутні. Приставка не перегрівається, навіть при довготривалих навантаженнях.
Приставка легко справляється з 3D забавками World Of Tanks, Asphalt 8, Real Racing та інших на максимальних налаштуваннях графіки.


Наші спеціалісти проводять тестування всіх вузлів приставки, а саме: WIFI, Bluetooth, LAN, USB порти та відео виходи. Тільки після успішно пройдених тестів, приставка передається для налаштування.

При умові вибору опції "З налаштуванням", Ви отримуєте максимальне налаштування:
► Найпопулярніші додатки для перегляду улюбленого контенту
► Сучасний плеєр - MX Player Pro з всіма необхідними кодеками та максимальною підтримкою всіх відео-форматів
►Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів доступні на вашому Android-пристрої
► Додаток IPTV Player Pro - перегляд цифрового телебачення по технології IPTV
► Ще близько 30 програм зібраних за роки, по рекомендаціях наших клієнтів!
► Система Android отримує налаштування всіх параметрів для України, включаючи часові появи, мову та інше.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть у виборі приставки, а після продажу нададуть консультації щодо користування.
Ми підтримуємо своїх клієнтів навіть у після гарантійний період!





| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, RJ-45 |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Digital |
| Оснащение | IPTV, Флеш накопитель, Кардридер, ИК управление, Встроенный микрофон, Доступ в интернет, Smart TV |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | IPTV приставка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 128Гб |
| Высота | 22.93 мм |
| Длина | 114.5 мм |
| Ширина | 114.5 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительная комплектация | Пульт дистанционного управления, БЖ, HDMI кабель |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Настройка | З налаштуванням |
| Особенности | Дисплей, Выход в Интернет, Wi-Fi, Функция медиацентра |
| Процессор | Rockchip RK3399 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «X88 King 4/128, S922X, Android 9, BT 5.0, Smart TV Box, Смарт ТВ Приставка (+ Налаштування)»