Подарок



1 050 ₴
Смарт приставка HK1 Plus є представником ТВ Боксів нового покоління на процесорі S905X2. Пристрій оснащений 2ГБ оперативної пам'яті та 16ГБ для зберігання файлів та програм, WIFI 2.4 ГГЦ. Приставка працює на сучасному Android 8, яка підтримує всі сучасні додатки та програми.
Виберіть, будь ласка, необхідну опцію:
![]() |
Гарантія |
|
Гарантія 6 місяців на ТВ приставки придбані в нашому магазині. У випадку несправності, безкоштовно замінимо пристрій на новий. |
|
![]() |
Доставка |
|
Товари доставляються службою доставки |
| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
4-ядерний S905X2 |
ARM Dvalin MP2 |
Android 8.1 |
2 ГБ |
16 ГБ |
WIFI 2.4 |
Смарт-бокс також має флагманські характеристики пам'яті: 2Гб оперативної пам'ят і 16 ГБ eMMC, що значно збільшує продуктивність роботи приставки в цілому, а також підвищує плавність роботи інтерфейсу.
Приставка має повноцінну підтримку UltraHD 4K відео 60 кадрів/с.

![]() |
Тестування |
|
Наші спеціалісти проводять тестування всіх вузлів приставки, а саме: WIFI, Bluetooth, LAN, USB порти, тест на роботу при високих температурах. Тільки після успішно пройдених тестів, приставка передається для налаштування. |
|
![]() |
Налаштування від Leobox™ |
|
При умові вибору опції "З налаштуванням", Ви отримуєте максимальне налаштування: ► "LeoProTV" - телебачення за технологією TorrentTV та IPTV щодня доступні для Вас без необхідності щось завантажувати чи поновлювати. ► Сучасний плеєр - MX Player Pro з всіма необхідними кодеками та максимальною підтримкою всіх відео-форматів ► HD Videobox / KinoTor - тисячі фільмів, мультфільмів, серіалів та іншого доступні на вашому Android-пристрої ► Додаток IPTV Player Pro - перегляд цифрового телебачення по технології IPTV ► Ще близько 30 встановлених програм зібраних за роки по рекомендаціях наших клієнтів! ► Система Android отримує налаштування всіх параметрів для України, включаючи часові появи, мову та інше. |
|
![]() |
Телебачення через інтернет |
|
Понад 1250 каналів поділені на категорії Загальні, Спортивні, Фільмові, Пізнавальні, Дитячі. Можливість вибрати улюблені канали. Встановлено самооновлюваний пакет "LeoProTV" з більш як 250-ма відібраними телеканалами. Потрібен тільки доступ в інтернет з швидкістю від 10 мбіт/с Доступні популярні додатки для перегляду телебачення: TorrentStreamController, LazyIPTV, LOL TV, IPTV Pro та багато інших. * Відсутні канали, розповсюдження яких обмежено на території України. |
|
![]() |
Фільми, серіали, мультики |
|
Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів доступні для онлайн-перегляду за допомогою Смарт-приставки від Leobox™ Пошук відеофайлів відбувається на сайтах moonwalk, seasonvar, zona, filmix, tivio, kinokong, hdgo, uafilm, kinosha, kino-live, 1kinobig, kinokiwi та ін. |
|
![]() |
Технічна підтримка та консультації |
|
Наші спеціалісти з радістю допоможуть у виборі приставки, а після продажу нададуть консультації щодо користування. Ми підтримуємо своїх клієнтів навіть у після гарантійний період! |
|
LeoProTV (IPTV Pro) |
LeoProTV (Lazy IPTV) |
|
Близько 250 популярних телеканалів за технологією TorrentTV (тільки найкращі SD та HD канали)
|
Близько 1250 телеканалів TorrentTV. Розділено по категоріях. Можливість створити свій список каналів.
|
| KinoTor | HD Videobox |
|
Новий онлайн кінотеатр на Android TV Box для комфортного перегляду фільмів, серіалів і мультфільмів на великому екрані. Можливо вибрати якість відеозапису і аудіо-доріжку. Також доступно скачування відео в форматі .mp4 або через торрент
|
Онлайн-кінотеатр з величезною базою фільмів, телевізійних серіалів та іншого подібного контенту. Розподіл відеоматеріалів відбувається за наступними категоріями: популярне, фільми, мультфільми, концерти, мультсеріали, телепередачі, серіали, кліпи, спорт, обране
|
| CetusPlay | AT-Remote for Youtube |
|
Додаток CetusPlay перетворить ваш смартфон в пульт управління приставкою. Використовуйте безліч режимів: Пульт, Тачпад, Розширений пульт і Режим миші. Встановлюйте популярні додатки на ваш ТВ без будь-якої авторизації. Запускайте додатки в один клік на вашому телефоні. Переконайтеся лише, що пристрої знаходяться в одній WiFi мережі
|
Пульт дистанційного керування для Youtube. Швидка передача трансляції відео з гаджета на екран телевізора. Перемотування, призупинення та керування гучністю відео відбувається з вашого смартфону
|
І це мала частина програм! |
|
Особливості:
Характеристики Смарт-приставки HK1 Plus:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Выходы | 5.1 аудио, HDMI, RCA, RJ-45 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Digital |
| Оснащение | IPTV, Флеш накопитель, Кардридер, ИК управление, Доступ в интернет, Smart TV |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | HD медиаплеер |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 16Гб |
| Высота | 18 мм |
| Длина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 2 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| Настройка | Без налаштування |
| Процессор | Amlogic S905X2 |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «HK1 Plus 2/16 | S905X2 | Смарт ТВ Приставка | Smart TV Box»