




5 550 ₴
Новинка Zidoo Z9X оснащена новим потужним 6-ти ядерним процесором Realtek RTD1619DR, який наділений самими останніми ядрами Cortex-A55 та сучасним графічним процесором Mali-G51 MP3, який використовується у процесорі SoC Amlogic S905X3, оперативною пам'яттю 2 ГБ DDR4 та 16 Гб вбудованої пам'яті.
Новинка підтримує апаратне декодування HDR 10+ и Dolby Vision.
Підключити пристрій до мережі можливо за допомогою порта RJ-45 з швидкістю передачі 1 Гбіт/с або по двохдіапазонному WIFI стандарту 802.11ac з підтримкою 2T2R MIMO з максимальною швидкістю передачі даних до 867 Мбіт/с. Zidoo Z9X також має можливість підключення периферійних пристроїв по Bluetooth 4.2.


. Безпосередня близькість до відділення дозволяє відправляти Ваше замовлення без затримок, у найкоротші терміни. Ви не переплачуєте за упаковку, ми пакуємо самостійно!Zidoo Z9X буде з легкістю програвати важкі 4К файли при частоті оновлення 60 кадрів/с. Автофреймрейт дозволить синхронізувати частоту оновлення екрану під відео. Підтримується весь діапазон, включаючи дробні частоти 23.976б 59.94, 25, 30, 50, 60, що допоможе уникнути випадання кадрів при різній частоті кадрів у файлі та телевізорі. Підтримка HDR/HDR10 з 10-бітною глубиною кольору, кількість відтворюваних кольорів складає 1.07 мільядра. Підтримка Blue-Ray меню, новий алгоритм оптимізації відео з HDR в SDR та багато іншого.



| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Realtek RTD1619DR, 6xCortex-A55 (64-bit) |
ARM Mali-G53 MP3 до 4096x2160 (4K) |
Android 9,0 |
2 ГБ |
16 ГБ |
WIFI 2.4 / 5 ГГЦ Bluetooth 4.2 |

Наші спеціалісти проводять тестування всіх вузлів приставки, а саме: WIFI, Bluetooth, LAN, USB порти та відео виходи. Тільки після успішно пройдених тестів, приставка передається для налаштування.

При умові вибору опції "З налаштуванням", Ви отримуєте максимальне налаштування:
► Найпопулярніші додатки для перегляду улюбленого контенту
► Сучасний плеєр - MX Player Pro з всіма необхідними кодеками та максимальною підтримкою всіх відео-форматів
►Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів доступні на вашому Android-пристрої
► Додаток IPTV Player Pro - перегляд цифрового телебачення по технології IPTV
► Ще близько 30 програм зібраних за роки, по рекомендаціях наших клієнтів!
► Система Android отримує налаштування всіх параметрів для України, включаючи часові пояси, мову та інше.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть у виборі приставки, а після продажу нададуть консультації щодо користування.
Ми підтримуємо своїх клієнтів навіть у після гарантійний період!


Особливості:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zidoo |
| Выходы | 5.1 аудио, RJ-45, Цифровой оптический/коаксиальный, RCA, HDMI, 7.1 аудио |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | Bluetooth, Ethernet, DLNA, USB, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Pro Logic II, Dolby Digital Plus, DTS, Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS-HD |
| Оснащение | IPTV, Флеш накопитель, Кардридер, Возможность записи (рекордер), ИК управление, Доступ в интернет, Smart TV |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | HD медиаплеер |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 16Гб |
| Высота | 25.5 мм |
| Длина | 189 мм |
| Ширина | 129 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 4 |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Операционная система | Google Android |
| Пользовательские характеристики | |
| Настройка | З налаштуванням |