





1 800 ₴
Міський рюкзак OZUKO 9082 з відділенням для ноутбука 15,6 дюймів чорний з USB портом і протиударним бампером.
Відділення і кишені: основне відділення, кишеню для ноутбука з фіксатором на липучці, кишеня для планшета, 4 середніх сітчастих кишені для телефону і акумулятора, великий карман на блискавці, зовні два сітчастих бічних кишені застібаються на блискавку для парасольки і пляшки з водою, прихований кишеня на блискавці на задній спинці, приховані кишені для карт в лямках рюкзака (одна на блискавці)

Особливості:




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ozuko |
| Вес | 1700 г |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота | 48 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 10 см |
| Карманы | Верхний, Боковые, Задний |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 20 л |
| Особенности | Совместим с форматом А4, Грудная стяжка, Карман для ноутбука, Лямки анатомической формы, Водонепроницаемая ткань, Жесткий каркас |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 31 см |