


750 ₴
WIFI ретранслятор, підсилювач сигналу Totolink EX1200 - двохдіапазонний повторювач сигналу, ідеальне рішення для задач по розширенню зони покриття вашої мережі WIFI. Репітер EX1200 може приймати сигнал на 2.4 або 5 ГГЦ та відтворювати його на двох діапазонах водночас.
Легке налаштування: Підключаємось до мережі WIFI "TOTOLINK_EX1200". Заходимо в браузер по адресі 192.168.0.254/index.html
Далі вибираємо потрібний режим "Точка доступу" або "Режим репітера(Extender mode)".

Основні характеристики:
Комплектація:


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Totolink |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Репитер |
| Интерфейс подключения к локальной сети/компьютеру | Fast Ethernet |
| Количество LAN-портов (RJ-45) | 1 шт. |
| Количество антенн | 2 шт. |
| Поддержка работы в двух диапазонах | Да |
| Режим моста | Да |
| Скорость соединения | 1200 Мбіт/сек |
| Состояние | Новое |
| Стандарт соединения | 802.11ac |
| Тип антенны | Внешняя |
| Общие | |
| Вес | 0.35 кг |
| Напряжение | 220 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 6 мес |