Подарок


4 500 ₴
Нова Смарт приставка Ugoos AM6 Pro (Угос АМ6 Pro) поєднує в собі всі найкращі апаратні та програмні рішення від попередніх моделей і можливостей наступного покоління процесорів Amlogic S922X.
Ugoos (Угус) AM6 отримав USB 3.0 Fast USB, Bluetooth 5.0, WIFI 5.0 / 2.4 ГГц з підтримкою MIMO, функцією Wake on LAN та іншими покращеннями. Приставка працює в парі з операційною системою Android 9.
Виберіть, будь ласка, необхідну опцію:
| Процесор | Графіка | Операційна система | Оперативна пам'ять | Вбудована пам'ять |
Безпровідні технології |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Amlogic S922X Hexacore CPU |
ARM MaliTM-G52 MP6 |
Android 9 |
4 ГБ |
32ГБ |
WIFI 2.4 / 5 ГГЦ Bluetooth 5 |
В одному SoC S922X зібрані стабільні класичні рішення 2 ядра Cortex A53, чотири сучасних ядра Cortex A73 і відеочіп Mali-G52 MP6. Все це буде працювати в зв'язці з оперативною пам'яттю нового стандарту LPDDR4. Програмне управління на себе бере остання ОС Android 9.0.

Новинка працює з 4K форматом з частотою 75 Hz, підтримує спільне управління CEC, HDCP і HDR. Бездротові аеромиші і іншу периферію легко синхронізувати по Bluetooth технології v 5.0. Багатоканальну акустику можна підключити по S / PDIF кабелю, а робота з аналоговими стереосистемами і навушниками можлива через аудіовихід Jack 3,5 мм. Управління апаратом здійснюється через ІК пульт дистанційного керування. Ugoos AM6 підтримує сучасні кодеки H.265, VP9 і AVS2 та має функцію AFR (Auto Frame Rate).
Процесор - Amlogic S922X
Операційна система: Андроїд 9
Підтримка Bluetooth 5.0
Підтримка 4K ultra HD image display
Підтримка H.265 decoding
![]() |
Тестування |
|
Наші спеціалісти проводять тестування всіх вузлів приставки, а саме: WIFI, Bluetooth, LAN, USB порти, тест на роботу при високих температурах. Тільки після успішно пройдених тестів, приставка передається для налаштування. |
|
![]() |
Налаштування від Leobox™ |
|
Обираючи в нас приставку, Ви отримуєте максимальне налаштування: ► Близько 1400 каналів за технологією TorrentTV щодня доступні для Вас без необхідності щось завантажувати чи поновлювати ► Сучасний плеєр - MX Player Pro з всіма необхідними кодеками та максимальною підтримкою всіх відео-форматів ► HD Videobox - тисячі фільмів, мультфільмів, серіалів та іншого доступні на вашому Android-пристрої ► Додаток IPTV Player Pro - перегляд цифрового телебачення по технології IPTV ► Ще близько 30 встановлених програм зібраних за роки по рекомендаціях наших клієнтів! ► Система Android отримує налаштування всіх параметрів для України, включаючи часові появи, мову та інше. |
|
![]() |
Телебачення через інтернет |
|
Понад 1400 каналів поділені на категорії Загальні, Спортивні, Фільмові, Пізнавальні, Дитячі, ХХХ та ін. Можливість створення свого списку Улюблених каналів. Доступні популярні додатки для перегляду телебачення: TorrentStreamController, LazyIPTV, LOL TV, IPTV Pro та багато інших. |
|
![]() |
Фільми, серіали, мультики |
|
Тисячі фільмів, мультфільмів та серіалів доступні для онлайн-перегляду за допомогою Смарт-приставки від Leobox™ Пошук відеофайлів відбувається на сайтах moonwalk, seasonvar, zona, filmix, tivio, kinokong, hdgo, uafilm, kinosha, kino-live, 1kinobig, kinokiwi та ін. |
|
![]() |
Технічна підтримка та консультації |
|
Наші спеціалісти з радістю допоможуть у виборі приставки, а після продажу нададуть консультації щодо користування. Ми підтримуємо своїх клієнтів навіть у після гарантійний період! |
![]() |
Гарантія |
|
Ми надаємо гарантію 6 місяців на цей товар. У випадку несправності, безкоштовно замінимо пристрій на новий. |
|
![]() |
Доставка |
|
Товари доставляються службою доставки |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ugoos |
| Страна производитель | Китай |
| Выходы | Цифровой оптический/коаксиальный, HDMI, RJ-45 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi |
| Максимальное разрешение видео | UltraHD |
| Многоканальный звук | Dolby Digital |
| Оснащение | Smart TV, Кардридер, IPTV, ИК управление |
| Поддерживаемые носители | SD, USB накопитель |
| Состояние | Новое |
| Тип | IPTV приставка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Встроенная память | 32Гб |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество USB-портов | 4 |
| Оперативная память | 4Гб |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Настройка | З налаштуванням |
| Операционная система | Android 9 |
| Процессор | Amlogic S922X |
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Ugoos AM6 Pro 4/32, Amlogic S922X, Android 9, Смарт ТВ Приставка, Smart TV Box (+ Налаштування)»