




3 000 ₴
Туристичний рюкзак Pentagram 50L професійне рішення для туризму, походів в гори та їзди на велосипеді.


Металевий каркас та сітка забезпечують вентиляцію спини. Між спиною та рюкзаком завжди є простір. Це досягається завдяки спеціальній вигнутій формі металевої конструкції.

Рюкзак оснащений двома великими основними відділеннями, кишенею зверху, двома кишенями на поясних шлейках. У великому відділенні передбачено місце для питної системи (гідропаку), наявний клапан для виводу трубки.

По боках рюкзака розміщені відкриті кишені для пляшки, термоса чи інших речей.

Високоякісні пряжки YBS на верхній та нижній частині рюкзака для кріплення каремату, спальника та ін.

Стильний та модний дизайн рюкзака підійде для любої статі. Модель унісекс.


Розміри Pentagram 50L:

Особливості рюкзака Pentagram 50L:
Характеристики:
Об'єм розраховується виробником, за формулою В*Ш*Г / 1000.
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentagram |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Объем | 60 л |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Вентиляция спины | Сетка |
| Пол | Унисекс |
| Количество лямок | 2 |
| Вес | 1750 г |
| Карманы | Боковые, Верхний |
| Грузоподъемность | 50 кг |
| Особенности рюкзака | Поясной ремень, Верхний клапан, Накидка от дождя, Перегородка в основном отделении, Вывод питьевой системы, Анатомическая конструкция, Боковая стяжка, Грудная стяжка |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 26 см |
| Ширина | 31 см |
| Высота | 72 см |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Объем (л) | 50 |