

950 ₴
Спортивна сумка Pentagram 40L - це простора багажна сумка, оснащена двома боковими кишенями та основним відділенням для речей. Сумку можна переносити в горизонтальному положенні за дві зручні ручки, скріплюються разом накладкою на липучці, або довгу регульовану наплечную лямку. Основне відділення широко відкривається завдяки наявності П-подібної блискавки. Великі бічні кишені на резинці.

Сумка пошита з водостійкого нейлону - матеріал стійкий до механічних пошкоджень, не втрачає вигляд після інтенсивного користування, легко переться та швидко сохне.
Розміри:

Сумка легко складається до компактних розмірів 22*16*5 см. Не займає багато місця та в потрібний момент розкладається у вмістиму сумку об'ємом 40л.

Особливості сумки Pentagram 40L:
Характеристики:
Об'єм розраховується виробником, за формулою В*Ш*Г / 1000.
Комплектація:




| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pentagram |
| Страна производитель | Китай |
| Количество отделений | 3 |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Плечевой ремень |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество лямок | 2 |
| Карманы | Боковые |
| Особенности рюкзака | Боковая стяжка, Водоотталкивающая пропитка |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Вес | 420 г |
| Высота | 28 см |
| Глубина | 28 см |
| Объем | 40 л |
| Ширина | 52 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Назначение рюкзака | Мультиспорт |
| Объем (л) | 40 |
| Назначение | Универсальный |